en

Podnośniki próżniowe pneumatyczne z nachyleniem

Podnośniki podciśnieniowe z nachyleniem dla przemysłu kamieniarskiego. Zaprojektowane do podnoszenia gładkich lub szorstkich kamieni z pionowych stojaków na stoły.

Przyssawki próżniowe do cienkich torebek foliowych

Idealne w przypadku pracy z delikatnymi materiałami takimi jak cienkie arkusze foliowe, torby foliowe, woreczki do kroplówek itd. Dostępne w rozmiarach od 25 mm do 65 mm (0,98 cala do 2,56 cala).

Wytrzymałe podnośniki próżniowe ANVER do pracy przy cięciu materiału.

Światowy lider w dziedzinie technologii transportu próżniowego oferuje pełną gamę podnośników próżniowych i urządzeń podnoszących.

Silikonowe przyssawki próżniowe serii VC nadają się do zastosowań w wysokiej temperaturze.

Wysokiej jakości konstrukcja o uniwersalnym wzornictwie sprawia, że przyssawki próżniowe serii ANVER VC są odpowiednie do większości zastosowań.

Podnośniki próżniowe odciążające operatora

Firma ANVER jest największym producentem systemów ciśnieniowych w Stanach Zjednoczonych z największym wyborem podnośników z rurami próżniowymi i wymiennymi częściami ciśnieniowymi w branży.

Mechaniczne podnośniki próżniowe oszczędzają energię zwiększając tym samym wydajność.

Standardowe podnośniki próżniowe ANVER oferują wydajne rozwiązania w zakresie transportu materiałów, promując funkcjonalność, bezpieczeństwo i ergonomiczne działania dla szerokiej gamy zastosowań i materiałów.

Rozszerzona linia automatycznych ciśnieniowych paneli próżniowych

Zmechanizowane przyssawki próżniowe firmy ANVER (znane również jako "ssawki panelowe") są elastyczne i posiadają właściwości antypoślizgowe, są idealne do podnoszenia blach, tworzyw sztucznych i materiałów kompozytowych, bez zginania czy znakowania.

Podnośnik próżniowy o dużej pojemności z funkcją przechylania zasilany hydraulicznie

Firma ANVER oferuje szeroką gamę podnośników próżniowych, zarówno w pneumatycznych jak i elektrycznych, które zapewniają pochylenie przy ręcznym obrocie, a także pochylenie wraz z obrotem. Podnośniki te są dostępne w udźwigach do 60 000 funtów (26 600 kg) lub więcej w zależności od potrzeb.

Rozwiązania w przypadku chwytania butelek dla zastosowań związanych z produkcją

Firma ANVER oferuje szeroki wybór wysokiej jakości zacisków do chwytania butelek.

Przyssawki i ssawki podciśnieniowe

Przyssawki, ssawki podciśnieniowe i elementy systemów próżniowych ANVER serii CVM

Przegląd

  • Komponenty próżniowe serii CVM są zazwyczaj bezpośrednio zamienne, lub zastępują różne wersje komponentów, takie jak PFG, PBG, PJG, PCG, PUGB ssawek produkowanch przez innych.
  • Wszystkie przyssawki mają identyczne wymiary, co sprawia, że jest idealnym zamiennikiem. Nawet porównując je z bardzo bliska nie jesteś w stanie ich od siebie odróżnić. Główna różnica jest w cenie – nasze produkty są dużo tańsze.
  • Mieszanka gumy, dopasowanie i wykończenie są doskonałe. Oferujemy najwyższą jakość, doskonałe ceny i szybką dostawę.
  • Obecnie oferujemy większość najistotniejszych elementów, z których część znajdziesz tutaj, a inne w pozostałej części naszej strony, zgodnie z typem produktu.
  • Seria komponentów CVM ANVERa została opracowana ze względu na potrzeby klientów, wymagające wymiany zużytych elementów w importowanych maszynach. Mamy więc gówne elementy, jak gumowe przyssawki, mocowania, pompy, filtr, itd., ponieważ są to jedyne części linii, gdzie widać największe zapotrzebowanie. Jeśli potrzebujecie inncyh produktów, daj nam znać. Zawsze poszukujemy nowych produktów do opracowania i najprawdopodobniej możemy zaoszczędzić na nich Twój czas i Twoje pieniądze.
Dbamy o wysokie standardy naszych produktów
Sprzęt i elementy ANVER przechodzą rygorystyczne procedury kontroli jakości, aby umożliwić długotrwałe użytkowanie wszystkich części.