en

Podnośniki próżniowe pneumatyczne z nachyleniem

Podnośniki podciśnieniowe z nachyleniem dla przemysłu kamieniarskiego. Zaprojektowane do podnoszenia gładkich lub szorstkich kamieni z pionowych stojaków na stoły.

Przyssawki próżniowe do cienkich torebek foliowych

Idealne w przypadku pracy z delikatnymi materiałami takimi jak cienkie arkusze foliowe, torby foliowe, woreczki do kroplówek itd. Dostępne w rozmiarach od 25 mm do 65 mm (0,98 cala do 2,56 cala).

Wytrzymałe podnośniki próżniowe ANVER do pracy przy cięciu materiału.

Światowy lider w dziedzinie technologii transportu próżniowego oferuje pełną gamę podnośników próżniowych i urządzeń podnoszących.

Silikonowe przyssawki próżniowe serii VC nadają się do zastosowań w wysokiej temperaturze.

Wysokiej jakości konstrukcja o uniwersalnym wzornictwie sprawia, że przyssawki próżniowe serii ANVER VC są odpowiednie do większości zastosowań.

Podnośniki próżniowe odciążające operatora

Firma ANVER jest największym producentem systemów ciśnieniowych w Stanach Zjednoczonych z największym wyborem podnośników z rurami próżniowymi i wymiennymi częściami ciśnieniowymi w branży.

Mechaniczne podnośniki próżniowe oszczędzają energię zwiększając tym samym wydajność.

Standardowe podnośniki próżniowe ANVER oferują wydajne rozwiązania w zakresie transportu materiałów, promując funkcjonalność, bezpieczeństwo i ergonomiczne działania dla szerokiej gamy zastosowań i materiałów.

Rozszerzona linia automatycznych ciśnieniowych paneli próżniowych

Zmechanizowane przyssawki próżniowe firmy ANVER (znane również jako "ssawki panelowe") są elastyczne i posiadają właściwości antypoślizgowe, są idealne do podnoszenia blach, tworzyw sztucznych i materiałów kompozytowych, bez zginania czy znakowania.

Podnośnik próżniowy o dużej pojemności z funkcją przechylania zasilany hydraulicznie

Firma ANVER oferuje szeroką gamę podnośników próżniowych, zarówno w pneumatycznych jak i elektrycznych, które zapewniają pochylenie przy ręcznym obrocie, a także pochylenie wraz z obrotem. Podnośniki te są dostępne w udźwigach do 60 000 funtów (26 600 kg) lub więcej w zależności od potrzeb.

Rozwiązania w przypadku chwytania butelek dla zastosowań związanych z produkcją

Firma ANVER oferuje szeroki wybór wysokiej jakości zacisków do chwytania butelek.

Przyssawki podciśnieniowe, ssawki podciśnieniowe, przyssawki ciśnieniowe, ssawki ciśnieniowe

Przyssawki do obsługi obiektów szklanych o bardzo wysokiej temperaturze kompatybilne w temperaturach nawet do 752oF (400oC)

Te odporne na wysokie temperatury ssawki są idealne do obsługi skrajnie gorących materiałów, włączając szkło dla którego zostały zaprojektowane. Chwytaki mogą być stosowane w temperaturach do 752oF (400oC) w krótkich odcinkach czasowych. Dzięki specjalnej mieszance gumowej (guma DuPont Dow Viton® – fluorokauczuk FPM-F), z którego wykonana jest ssawka oraz powłoce filcowej odpornej na wysokie temperatury, chwytaki nie będą marszczyć powierzchni materiału. Duża metalowa płyta montażowa mocno trzyma gumową ssawkę i pozwala na szybkie zmiany. Zaleca się jednak aby mieć zapasowe części dostępne od ręki w celu szybkiej wymiany w razie potrzeby. Bardziej czasochłonne jest oczekiwanie na ochłonięcie chwytaka aniżeli wymiana części. Port centralny ma gwint 3/8’’.

Specyfikacje kompletnego montażu:

zdjęcie produktu
(kliknij, aby powiększyć)
3D Content Central TraceParts

numer części i materiał

wewnętrzna objętość w cm3

min. promień R krzywizny powierzchni  w mm

zgięcie wargi uszczelniającej

waga
w kg

wymagany przepływ objętościowy dla -0.6 bar w m3/h

numer zestawu montażu zawiesia

ANVER HTSP-90

3D

HTSP-90
(Viton®)

66.5

250

16.5

0.255

3

Jak zamawiać

zdjęcie produktu
(kliknij, aby powiększyć)

numer części

opis

HTSP-90-C
RoHS Compliant

ssawka z filcem na wysokie temperatury

24400306 płyta montażowa dla HTSP-90 – G3/8″
24400307 górna część mocowania dla HTSP-90
Dbamy o wysokie standardy naszych produktów
Sprzęt i elementy ANVER przechodzą rygorystyczne procedury kontroli jakości, aby umożliwić długotrwałe użytkowanie wszystkich części.