en

Podnośniki próżniowe pneumatyczne z nachyleniem

Podnośniki podciśnieniowe z nachyleniem dla przemysłu kamieniarskiego. Zaprojektowane do podnoszenia gładkich lub szorstkich kamieni z pionowych stojaków na stoły.

Przyssawki próżniowe do cienkich torebek foliowych

Idealne w przypadku pracy z delikatnymi materiałami takimi jak cienkie arkusze foliowe, torby foliowe, woreczki do kroplówek itd. Dostępne w rozmiarach od 25 mm do 65 mm (0,98 cala do 2,56 cala).

Wytrzymałe podnośniki próżniowe ANVER do pracy przy cięciu materiału.

Światowy lider w dziedzinie technologii transportu próżniowego oferuje pełną gamę podnośników próżniowych i urządzeń podnoszących.

Silikonowe przyssawki próżniowe serii VC nadają się do zastosowań w wysokiej temperaturze.

Wysokiej jakości konstrukcja o uniwersalnym wzornictwie sprawia, że przyssawki próżniowe serii ANVER VC są odpowiednie do większości zastosowań.

Podnośniki próżniowe odciążające operatora

Firma ANVER jest największym producentem systemów ciśnieniowych w Stanach Zjednoczonych z największym wyborem podnośników z rurami próżniowymi i wymiennymi częściami ciśnieniowymi w branży.

Mechaniczne podnośniki próżniowe oszczędzają energię zwiększając tym samym wydajność.

Standardowe podnośniki próżniowe ANVER oferują wydajne rozwiązania w zakresie transportu materiałów, promując funkcjonalność, bezpieczeństwo i ergonomiczne działania dla szerokiej gamy zastosowań i materiałów.

Rozszerzona linia automatycznych ciśnieniowych paneli próżniowych

Zmechanizowane przyssawki próżniowe firmy ANVER (znane również jako "ssawki panelowe") są elastyczne i posiadają właściwości antypoślizgowe, są idealne do podnoszenia blach, tworzyw sztucznych i materiałów kompozytowych, bez zginania czy znakowania.

Podnośnik próżniowy o dużej pojemności z funkcją przechylania zasilany hydraulicznie

Firma ANVER oferuje szeroką gamę podnośników próżniowych, zarówno w pneumatycznych jak i elektrycznych, które zapewniają pochylenie przy ręcznym obrocie, a także pochylenie wraz z obrotem. Podnośniki te są dostępne w udźwigach do 60 000 funtów (26 600 kg) lub więcej w zależności od potrzeb.

Rozwiązania w przypadku chwytania butelek dla zastosowań związanych z produkcją

Firma ANVER oferuje szeroki wybór wysokiej jakości zacisków do chwytania butelek.

Przyssawki pierścieniowe i specjalnie ssawki podciśnieniowe

Pierścieniowe i półpierścieniowe przyssawki do zautomatyzowanej obsługi CD/DVD

ANVER oferuje szeroką gamę przyssawek pierścieniowych oraz specjalnych ssawek podciśnieniowych dla przemysłu nośników optycznych. Te małe przyssawki  (także znane jako rozładunek dysków) oferuje maksymalną moc ssania podczas przenoszenia bardzo wrażliwych i delikatnych powierzchni na materiałach włączając

 • CD
 • CD-Audio
 • CD-ROM
 • DVD
 • CD-R
 • CD-RW
 • DVD-R
 • DVD-RV
 • Mo-Mini-Disc

ANVER oferuje pełen zakres  ssawek pojedynczych, mieszkowych, półpierścieniowych, oraz zamkniętych lub pierścieniowych do ramion robotów. Ssawki te są używane do zautomatyzowanych maszyn pakujących włączając EAM (USA), Heino Illsman (Niemcy), Gima (Włochy), oraz Kyoto (Japonia).  Przyssawki te sprawdziły się w procesie produkcji płyt CD na całym świecie.

Materiały przyssawek

 • Standardowy materiał to silikon (SIT, S45 i S60)
 • Aby uzyskać więcej informacji na temat materiałów, kliknij tutaj
Dbamy o wysokie standardy naszych produktów
Sprzęt i elementy ANVER przechodzą rygorystyczne procedury kontroli jakości, aby umożliwić długotrwałe użytkowanie wszystkich części.