en

Podnośniki próżniowe pneumatyczne z nachyleniem

Podnośniki podciśnieniowe z nachyleniem dla przemysłu kamieniarskiego. Zaprojektowane do podnoszenia gładkich lub szorstkich kamieni z pionowych stojaków na stoły.

Przyssawki próżniowe do cienkich torebek foliowych

Idealne w przypadku pracy z delikatnymi materiałami takimi jak cienkie arkusze foliowe, torby foliowe, woreczki do kroplówek itd. Dostępne w rozmiarach od 25 mm do 65 mm (0,98 cala do 2,56 cala).

Wytrzymałe podnośniki próżniowe ANVER do pracy przy cięciu materiału.

Światowy lider w dziedzinie technologii transportu próżniowego oferuje pełną gamę podnośników próżniowych i urządzeń podnoszących.

Silikonowe przyssawki próżniowe serii VC nadają się do zastosowań w wysokiej temperaturze.

Wysokiej jakości konstrukcja o uniwersalnym wzornictwie sprawia, że przyssawki próżniowe serii ANVER VC są odpowiednie do większości zastosowań.

Podnośniki próżniowe odciążające operatora

Firma ANVER jest największym producentem systemów ciśnieniowych w Stanach Zjednoczonych z największym wyborem podnośników z rurami próżniowymi i wymiennymi częściami ciśnieniowymi w branży.

Mechaniczne podnośniki próżniowe oszczędzają energię zwiększając tym samym wydajność.

Standardowe podnośniki próżniowe ANVER oferują wydajne rozwiązania w zakresie transportu materiałów, promując funkcjonalność, bezpieczeństwo i ergonomiczne działania dla szerokiej gamy zastosowań i materiałów.

Rozszerzona linia automatycznych ciśnieniowych paneli próżniowych

Zmechanizowane przyssawki próżniowe firmy ANVER (znane również jako "ssawki panelowe") są elastyczne i posiadają właściwości antypoślizgowe, są idealne do podnoszenia blach, tworzyw sztucznych i materiałów kompozytowych, bez zginania czy znakowania.

Podnośnik próżniowy o dużej pojemności z funkcją przechylania zasilany hydraulicznie

Firma ANVER oferuje szeroką gamę podnośników próżniowych, zarówno w pneumatycznych jak i elektrycznych, które zapewniają pochylenie przy ręcznym obrocie, a także pochylenie wraz z obrotem. Podnośniki te są dostępne w udźwigach do 60 000 funtów (26 600 kg) lub więcej w zależności od potrzeb.

Rozwiązania w przypadku chwytania butelek dla zastosowań związanych z produkcją

Firma ANVER oferuje szeroki wybór wysokiej jakości zacisków do chwytania butelek.

Próżniowe ramy podnoszące do zdalnych generatorów próżniowych

Niestandardowe ramy podnoszące i generatory próżniowe

Zdalne systemy ciśnieniowe są zwykle wymagane przez klientów, którzy potrzebują zamontować osprzęt na maszynie lub manipulatorze, gdzie waga musi być zminimalizowana na głowicy mocującej lub jeśli nie ma wystarczającej ilości miejsca w pomieszczeniu, aby pomieścić cały podnośnik ciśnieniowy. Podnoszenie jest zwykle projektowane z myślą o konkretnym zadaniu i nie może być przeznaczone do tego, aby zastąpić tradycyjne podnośniki próżniowe sterowane przez operatora.

Uwaga: Systemy zdalnego podnoszenia stanowią potencjalny problem z bezpieczeństwem. Operatorzy muszą być bardzo uważni, monitorując węża doprowadzającego, który łączy się z ramą podnoszącą, ponieważ w wyniku rozłączenia lub przecięcia traci się próżnię, ładunek natychmiast opada ze zbiornika. To główny powód tego, że ramy podnoszące bez wbudowanych stacji próżniowych mają ograniczone zastosowanie.

Części potrzebne do zbudowania próżniowego systemu podnoszącego

Drążek kontrolny


Generator próżniowy

Mocowanie przyssawki próżniowej

Części systemu próżniowego

Aby uzyskać więcej informacji na temat wyglądu podnośników, kliknij na zdjęcia poniżej.

Dbamy o wysokie standardy naszych produktów
Sprzęt i elementy ANVER przechodzą rygorystyczne procedury kontroli jakości, aby umożliwić długotrwałe użytkowanie wszystkich części.